Aşkıma doğum günü hediyesi…

2008 yılında kız arkadaşım için bir doğum günü hediyesi yapmayı planlamıştım.
Sürekli resim yapabilen biri değilim, fakat denemek istedim ve güzel bir sonuç çıktı ortaya.
Resmi yaparkende videoya kaydetmiştim.
5 mart’ta Resmi, 14 şubat’tada videoyu hediye ettim 😀

İşte o video klip…

9 Adet Yorum Yapıladı ( Sende Yorum Yaz! )

 • vavvvvvvvvvvv

 • kod işini bırakıp hemen bi karakalem dükkanı açmanı öneririm bilalcim.süper olmuş:)
  sevgilinde çok şanslı bu arada…

 • Teşekkür ederiz, yeteneğimin bi dükkan açacak kadar iyi olduğunu sanmıyorum benimki sadece amatör bir deneme 😀 bu yorumun için gerçekten teşekkür ederim…

 • selam Bilal Ben seçkin Liseden belki tanırsın tanımazsın bilmiyrum ama, Gerçektende çok sanslı bir kız arkadasın var. helal olsun walla keşke bende cizebilseydim bu sekilde.

 • Teşekkür ederim Seçkin. Önce çıkaramadım, sonra face’den arattım. buldum 🙂 yorumun için teşekkür ederim. Bu arada sizde birbirinize çok yakışıyorsunuz. Allah mutlu etsin.

 • Selâmlar;

  Bilgisayarı ve interneti, tek başıma yayınlamakta olduğum gazeteyi hazırlamakta bir araç olmakla sınırlıyor, çok az düzeyde kullanıyor ve bununla yetinmiş oluyorum. Dershane arkadaşlığınızda birbirinizi eş adayı olarak seçmenizi de, sözlenip evlenme hazırlıklarınızı tamamlamakta oluşunuzu da, bilgi verildikçe öğreniyorum. İnsanların özgür olduklarını ve Tanrı’nın verdiği ve geliştirilmesine ortam hazırladığı yetenek ve becerileri duğrultusunda yaradılış amaçlarına uygun yaşadıklarını, mutlu olup mutlu kıldıklarını düşünüyorum. Hoş, çalışıp üretmeye çalışmayı, mutlu olmaktan daha çok önemsediğimi ve yaşadığım sürece mutlu olabilmeyi ve mutlu edebilmeyi başaramayacağıma da inanıyorum. Amaç, mutlu olmak değil, mal-mülk edinmek değil, benim için; sanki gördüğüm örnekler nedeniyle soğumuşum bu kavramlardan. Ancak; kızımın adını yazarak denediğim internet girişimde karşılaştığım düğün günü duyurunuz ve mutlu görünümlü duruşunuzu paylaşımınızla karşılaşmış olmam ardından karakalem resim çalışma videonuzu izlemekle, sizden ne ölçüde uzak bir koza içinde olduğumu düşündüm. Kutlarım sizi. Mutsuzluğum nedeniyle kendimi yakınlarımdan uzaklaştırarak buralarda biraz da birşeyler kazanıp kendime ve yakınlarıma katkı verebilme çabasına sokmasaydım; yakınlarınızda farklı konumlarda ve sıcaklıkta olabilirdim sanıyorum. Yine de, birşeyler yapmaya çalışacağım ve düğününüzle ilgili özel ve renkli bir “dosya” sayısı çıkaracağım. Kolay gelsin; sağlık ve ersenlik dileğimle.
  R. Süleyman Duran

 • üstad bu videoyu özellikle baştaki yazıları hangi proğramla yaptın öğrete bilirmisin bana da…şimdiden teşekkür ederm

 • Adobe Priemier diye bi program var. Onunla yaptım.
  Önce Yazılar varmış gibi, videoyu çekiyorsun. Daha sonra videonun üzerine programla yazıları ekliyorsun. Bukadar 😉

 • ne sansli sevgiliniz varmis tu tu :))


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Komik Tv Facebook Sayfası Yok Artık Facebook Sayfası